تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: راهنمایی جهت سرمایه گذاری در تولید لیوان کاغذی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تولید لیوان کاغذی و تولید ظروف یکبار مصرف بسیار سودآور است. همانطور که میدانید در گذشته لیوان های پلاستیکی و شیشه ای مورد استفاده بود اما به دلایلی، لیوان کاغذی جایگزین این لیوانها شد. دستگاه لیوان کاغذی حدود 1.2 * 2.5 ابعاد دارد که بابت هر دستگاه فضای تقریبی حدود 50 تا 100 متر مورد نیاز می باشد. این معیار با در نظر گرفتن فضا برای دستگاه تولید لیوان کاغذی، مواد اولیه لیوان کاغذی و انبار محصولات است. در این مقاله به فرایند تولید لیوان کاغذی می پردازیم:
ابتدا كاغذ توسط دستگاه روكشدار كننده ماده پلی اتیلن دار روكش می گردد. در ضمن اگر كاغذ به صورت یك طرفه روكش شود آن را سینگل و در صورتی كه دو طرف روكش شود آن را دابل می گویند. بعد از روكشدار شدن كاغذ، كاغذ روكشدار در ابعاد سفارش داده شده برای تولید بدنه ظروف برش داده میشود. سپس بعد از طی مراحل بالا توسط دستگاه چاپ، چاپ طرح های دلخواه بر روی صفحه كاغذ صورت میگیرد. از دستگاه برش به منظور برش صفحه كاغذ به كاغذ بدنه ظرف ( استروك ) استفاده می شود و كاغذ چاپ شده به صورت استروك در می آید . با استفاده از دستگاه های تولید ظروف یكبارمصرف كاغذی ، ظروف مورد نظر به صورت اتوماتیك تولید می گردند . برای هر دستگاه یك اپراتور كافی است وظیفه این اپراتور قرار دادن كاغذ استروك شده ظروف در محل ورودی دستگاه و ورل كف ظروف در محل تعبیه شده و سپس جمع آوری ظروف تولید شده میباشد .تولید لیوان کاغذی که انجام شد تنها بسته بندی آن در كارتن های باقی مانده است.
کاغذ مربوط به لیوان کاغذی یا به صورت خام یا بصورت استروک خریداری می گردد. اگر بصورت استروک خریداری کنید نیازی به مراحل چاپ و برش نیست و فقط استروک خریداری شده را در دستگاه می گذارید و مراحل تولید لیوان کاغذی به خودی خود انجام میگردد.
چاپ لیوان کاغذی و تولید آن توسط برخی از واردکنندگان کاغذهای روکشدار انجام میگردد. شما با خرید استروک ظروف و کاغذ رول کف را از این توزیع کنندگان خریداری می کنید.
لینک مرجع