تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: سفرهایی راحت در پاییز با تورهای داخلی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سفرهای پاییزی خاطره انگیز با تورهای ارزان داخلی
بایستی توجه داشت که برای سفرهای داخلی در پاییز تا حد ممکن از تورهای داخلی بهره برد. چرا که این تورها با هدف رفاه حال مسافرین و گردشگران خدمات ویژه ای را در چهار فصل سال ارائه می کنند. اما در بین این تورها، تورهای ارزان داخلی همواره طرفداران خاص خود را دارا می باشند. تورهای ارزان داخلی در تمام فصول سال در دسترس نخواهند بود بلکه این تورها معمولا در فصول سرد سال و ایام غیز تعطیل که معمولا از ترافیک مسافرین کاسته می شود در دسترس خواهند بود. پاییز یکی از این فرصت های استثنائی برای گردشگران داخلی و مخاطبین تورهای ارزان می باشد. حال به مهم ترین تورهای داخلی و اوضاع آنها در فصل پاییز می پردازیم.

تور ارزان کیش در فصل پاییز
کیش جزیره ای فوق العاده در جنوب ایران است که با توجه به اقلیم بی نظیر خود و امکانات تفریحی جذاب همیشه مورد توجه مسافرین داخلی و حتی خارجی است. لذا تور کیش لحظه اخری معمولا طرفداران بیشماری را داراست. در فصل پاییز بایستی توجه داشت که با توجه به پایان ایام محرم و شروع به کار مراکز تفریحی در کیش علاقه مندان به این جزیره سعی در سفر به این جزیره در این موقع از سال را دارند. اما با توجه به ایام غیر تعطیل از میزان مسافرین این جزیره در این برهه زمالنی کاسته شده و به طبع آن نرخ تورها هم بسیار مناسب بوده و برای مخاطبین این جزیره به صرفه خواهند بود. لذا با توجه به آب و هوای مطبوع کیش در این فصل و البته نرخ های ارزان تور کیش در فصل پاییز، یکی پیشنهادهای ما به شما عزیزان برای سفر به جزیره کیش در همین فصل است.

[تصویر:  %D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D8%B4-%D8...-kish-.jpg]
تور قشم ارزان در فصل پاییز
جزیره قشم که بزگترین جزیره واقع در آب های خلیج فارس و جنوب ایران است معمولا طرفداران ویژه ای را در ظول سال به سمت خود می کشاند. این جزیزه همچون کیش در فصل پاییز شرایط آب و هوایی و اقلیم خاصی را داراست که مورد توجه علاقه مندان بسیاری قرار می گیرد. اما در این فصل با توجه به ایام غیز تعطیل فرصت کمی در اختیار مسافرین برای سفر به قشم بوده و از میزان مسافرین این جزیره کاسته شده که مزیت عمده آن نیز ارائه آفرهای [b]تور قشم ارزان[/b] برای مخاطبین این جزیره از سوی آژانس های مسافرتی است. بنابراین چنانچه به دنبال فرصتی مناسب برای سفر به قشم با قیمتی ارزان و دلخواه هستید این فرصت استثنایی در فصل پاییز را هرگز از دست ندهید.
[تصویر:  %D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D8%B4-%D8...qeshm-.jpg]

تور ارزان مشهد در فصل پاییز
مشهد دومین کلان شهر ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر همچنین یکی از دو شهر مذهبی کشور است که به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) در طول سال پذیرای مسافرین بیشماری از سراسر ایران می باشد. اما توجه به این نکته ضروری است که در فصل پاییز به دلیل سردی هوا و پایان ایام تعطیل و محرم از میزان مسافرین این شهر به شدت کاسته شده که پیامد مهم آن هم افت نرخ تور مشهد لحظه آخری و در دسترس بودن تور ارزان مشهد برای علاقه مندان به این شهر و شیفتگان آقا امام رضا (ع) می باشد. حال اگر قصد سفر به مشهد با نرخ های پایین را دارید از این فرصت عالی استفاده نموده و از پکیج های ارزان پاییزه ارائه شده توسط آزانس های مسافرتی بهره مند شوید.
[تصویر:  %D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D8%B4-%D8...reza-1.jpg]

منبع: com.تورکیش-تورمشهد
لینک مرجع