تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: پارک ساحلی سیمرغ کیش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پارک ساحلی سیمرغ کیش: در جزیره کیش، پارک های بسیار زیادی وجود دارد که به عنوان یکی از مکان های گردشگری جزیره کیش مطرح می باشند و گردشگران تور کیش در سفر به این جزیره، از این پارکها نیز دیدن می کنند. پارک ساحلی سیمرغ کیش، یکی دیگر از پارک های جزیره کیش است که گردشگران زیادی را به سوی خود جذب کرده است.

پارک ساحلی سیمرغ در ضلع جنوب شرقی جزیره و در امتداد نوار ساحلی به طول 300 متر بنا شده است. پارک ساحلی در محدوده بین جاده جهان و مسیر دوچرخه سواری واقع شده است. این پارک در زمینی ب مساحت 15000 متر مربع واقع شده است.

پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک ساحلی سیمرغ فضاهای مختلفی دارد. در این پارک بخشی به بازی و سرگرمی کودکان اختصاص داده شده است. در این فضاها، زمین های ورزشی مانند پینگ پنگ، پیست اسکیت، پارک لوله، و زمین بدمینتون وجود دارد. همچنین در این پارک ، مسیرهایی برای پیاده روی در امتداد پارک، پیاده روهای داخلی، نوار تندرستی و ایستگاه دوچرخه نیز در نظر گرفته شده است. از سایر امکانات این پارک می توان به آب نما، سرویس بهداشتی، فضای سبز و پارکینگ های طولی اشاره کرد.

فضای زیبای پارک علاوه بر محیط بازی برای کودکان، محل بسیار خوبی برای مسافران و گردشگران و شهروندان جزیره کیش می باشد. گردشگران تور کیش می توانند ضمن گشت و گذار در فضای سبز پارک از آرامش ساحل دریای نیلگون خلیج فارس نیز لذت ببرند.

پارک ساحلی سیمرغ کیش

در پارک ساحلی سیمرغ، مجسمه های بسیار جالبی نیز وجود دارد. مجسمه های عروسکی و مجسمه سیمرغ که در نزدیکی دریا و روی یک اسکله کوچک ساخته شده است، از مجسمه های این پارک هستند که زیبایی پارک رو دو چندان کرده است.

پارک ساحلی سیمرغ، در موقعیت خوبی از جزیره کیش قرار دارد و دسترسی به آن برای گردشگران بسیار آسان خواهد بود. هتل سیمرغ، هتل مارینا پارک از هتل های نزدیک به پارک ساحلی سیمرغ هستند. همچنین مجموعه دلفیناریوم کیش که یکی دیگر از جاذبه های کیش است، در نزدیکی این پارک قرار گرفته است و می توانید با رفتن به پارک سیمرغ، به این مجموعه هم سر بزنید.
لینک مرجع