تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: مزایای استفاده از خانه هوشمند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اکثر مردم در ایام تعطیل جهت افزایش شادابی و کاهش استرس به نقاط مختلف و دوردست سفر می کنند. اما همواره نگرانی هایی بابت امنیت خانه خانه و یا محل کار وجود دارد که ممکن است شیرینی سفر را برای آن ها تلخ نمایید. بنابراین اطلاع از اوضاع خانه در هنگام دور بودن از آن بسیار اهمیت دارد. سیستم های پیشرفته خانه هوشمند این امکان را برای شما فراهم می آورد که از هر جای دنیا از خانه و اموال ارزشمند خود محافظت نمایید. خانه هوشمند با امکان کنترل از راه دور محل کار یا زندگی شما را ایمن تر از قبل کرده و باعث می شود تا از تعطیلات خود در کنار خانواده لذت ببرید.

قفل هوشمند
مزایای استفاده از خانه هوشمند

در ادامه به برخی از ویژگی های مهم خانه هوشمند که راحتی و امنیت را برای محل کار یا زندگی شما به ارمغان آورده و خیال شما را از بابت امنیت وسایل ارزشمند داخل آن راحت می نماید، خواهیم پرداخت.

قفل دیجیتال
– کنترل از راه دور خانه هوشمند

با وجود سیستم های پیشرفته خانه هوشمند به راحتی می توان وسایل مختلف الکترونیکی موجود در خانه را از راه دور توسط تلفن همراه کنترل نمود. به عنوان مثال برای کاهش مصرف انرژی می توان سیستم های روشنایی و گرمایشی را از راه دور خاموش کرد. همچنین با روشن نمودن لامپ ها می توان سارقان را از خانه خود دور نگه داشت.
لینک مرجع