تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: کناف درجه یک استخر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سقف کاذب کناف به علت تنوع رنگ و طرحی که دارد بسیار مورد استقبال مردم و در نتیجه معماران و ساختمان سازان قرار گرفته است.
در ساختمان و آپارتمان های امروزی یکی از المان هایی که در مشاع ساختمان در نظر میگیرند استخر هست. مطمئنا نمای استخر و سقف آن هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مقاله از وب سایت نوین ساخت کو قصد داریم سقف کاذب کناف استخر را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.[تصویر:  %D8%B3%D9%82%D9%81-%DA%A9%D8%A7%D8%B0%D8...%D9%81.jpg]
سقف کاذب کناف استخر و رطوبت استخرشاید برای شما جالب باشد که بدانید، برای سقف استخر هم میتوان از سقف کاذب کناف استفاده نمود. اما سوالی که پیش می آید این است که با توجه میزان رطوبتی که در استخر و محیط آن وجود دارد، به کار بردن و اجرای سقف کاذب کناف برای استخر کار معقول و منطقی است یا خیر؟
در جواب این سوال باید گفت از آن جایی که۱- کناف یکی از بهترین و راحت ترین مواد برای سقف است و
۲- با توجه به اینکه شرکت کناف، تنوع محصولی دارد، که از جمله آن می توان به کناف معمولی (مخصوص محیط های همراه با رطوبت معمولی) و صفحات کناف مقاوم (در برابر رطوبت) اشاره کرد،پس دیگر نگرانی ای بابت وجود رطوبت و آسیب دیدن سقف کاذب کناف استخر نیست. شما برای هر استخر در هر ابعادی می توانید سقف کاذب کناف را پیاده سازی کنید و با توجه به سلیقه و ترکیب رنگ دلخواه خود آن را دکوراتیو کنید.
اما موضوعی که همیشه مهم بوده و باید به آن توجه داشته باشید، اجرای سقف کاذب کناف است. اجرای کناف باید توسط متخصص مربوطه انجام شود تا پروژه نهایی در نهایت کیفیت و تمیزی، با چیزی که در نظر گرفته بودید یکی باشد.
لینک مرجع