تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: نقش دکمه های نامرئی در طراحی سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقش دکمه های نامرئی در طراحی سایت
آنها نسبت به رانندگی تبدیل کمتر قدرتمند هستند، آنها نسبت به شکل جامدشان کمتر جذابند، کارایی آنها عمدتا به کنتراست و محیط اطراف در طراحی سایت بستگی دارد و از نظر بسیاری از آنها، دکمه های شبح باید از بین رفته اند، اما آنها بسیار زنده هستند یکی از دلایل اصلی این که روند طراحی سایت وجود دارد و حتی شکوفا می شود، این است که ما برای آنها بیشتر استفاده می شود. هنگامی که دکمه های روح اولین گام های خود را در رابط ها ایجاد کردند، این روند پذیرش مخلوط و تقریبا سرد را دریافت کرد، این روزها موجب سردرگمی و سوء تفاهم کمتر در طراحی سایت می شود.
ما می دانیم که یک دکمه است. نه تنها این تفسیر شبح کاملا به طراحی تمیز و کارآمد طراحی سایت منجر می شود، بلکه توجه به تماس ها را نیز جلب می کند و به طور طبیعی دکمه شروع کار را بدون توجه به قریب به اتفاق می کشد. دکمه های روح این روش استفاده از دکمه های روح در رابط های گذشته بود. در حال حاضر، راه حل با برخی از پیشرفت ها در طراحی سایت اعمال می شود. کلیمزون توسط آدیداس در اینجا، دکمه روح دارای هوا بیشتر در داخل و همچنین اثر شناور خوب است که را به مولفه افزوده است. عنصر دایره ای در سمت چپ به تداوم آن در طراحی سایت کمک می کند.


نکات مهم جهت استفاده از دکمه ها در طراحی سایت
دکمه بزرگتر را با گسترش پیدینگ کنید اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی از فضای سفید در اطراف طراحی سایت وجود دارد علامت گذاری در داخل جزء با پس زمینه آن را با گرافیک مناسب تکمیل کنید اعمال یک اثر شناور در طراحی سایت بلوک ساده نشان می دهد اثر ترفند را انجام خواهد داد که در طراحی سایت ممکن است شگفت انگیز باشد، اما سبک کنونی قادر به افزایش تجربه کاربر است.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران[/url] طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی
واقعا مطالب کاربردی دارید ممنون
لینک مرجع