تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: طراحی دکوراسیون منازل کوچک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در ادامه ی اطلاعاتی که در مقالات قبلی راجع به طراحی دکوراسیون داخلی و نکاتی که لازم است هنگام طراحی به آن توجه نمایید داده شد، قطعا به توضیحات کامل تر برای هرکدام از نکات و تاثیری که در نوع طراحی دکوراسیون منازل کوچک دارند، نیاز است.

در این مقاله تاثیر متراژ فضا را بررسی خواهیم کرد.

برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل کوچک حتما باید توجه فرمایید تا از منحنی ها بیشترین بهره را ببرید. به عنوان مثال در طراحی سقف از انحنا و طرح های قوس دار استفاده کنید. تا فضای منزلتان هرچه بیشتر از فضای مکعبی شکل دور شود. یا حتی اگر فقط در حد تغییرات چیدمان مایل به تغییرات دکوراسیون هستیدROSTER-VITTORIA-PY46345S میتوانید در چیدمان مبلمان از انحنا استفاده کنید. برای تحقق هرچه کامل تر این هدف بهتر است از مبل های خیلی بزرگ و جاگیر استفاده نکنید.

در صورتی که مایل به خرید دکوری هستید بهتر است از دکوری های با عمق کم ولی افقی استفاده نمایید. همین طور که فضای زیادی را اشغال نمی کند باعث عریض تر دیده شدن دیوارها هم میشود.

یکی دیگر از نکاتی که در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی بسیار اهمیت دارد استفاده از رنگ های روشن برای محیط های کوچک است. در صورتی که مایل به انتخاب کاغذ دیواری هستید بهتر است از کاغذ دیواری های با زمینه ی سفید استفاده نمایید.

طرح های شلوغ کاغذ دیواری نیز برای محیط های کوچک گزینه ی مناسبی نیست. زیرا باعث شلوغی و کوچک تر دیده شدن فضا میشود. همچنین از کاغذ دیواری با طرح های درشت نیز نباید استفاده شود زیرا باعث کوچک تر دیده شدن فضا میشود مخصوصا اگر سقف کوتاهی هم داشته باشد.
لینک مرجع