تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: آشنایی با مفاهیم پایه طراحی سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آشنایی با مفاهیم پایه طراحی سایت

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

آشنایی با مفاهیم پایه طراحی سایت هیچ کدام عنصر طراحی سایت قابل مشاهده نیست و هیچ فضایی در صفحه ندارد صرف نظر از ابعادی که شما آن را تنظیم کرده اید. این در واقع حذف یک عنصر بصری طراحی سایت از یک صفحه با وجود وجود آن در کد صفحه است. بگذارید این نکات کلیدی را دوباره تکرار کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مفاهیم اساسی را کاملا درک می کنیم عناصر با صفحه نمایش بلوک همیشه در خط خود گذاشته شده، صرف نظر از آنچه که عرض آنها تنظیم شده است. عناصر طراحی سایت به طور کلی قطعات بزرگ ساختاری محتوا مانند ظروف، پاراگراف ها، لیست ها و عنوان ها هستند.

این در داخل یک عنصر سطح بلوک محتوا طراحی سایت است عناصر با صفحه نمایش طراحی سایت درون خطی می تواند به عنوان اگر کلمات در یک پاراگراف فکر می شود. آنها با سایر عناصر درون خطی جریان می یابند. عناصر درونی دارای عرض و ارتفاع خود را به طور خودکار بر اساس مرورگر بر اساس محتویات داخلی آنها محاسبه می شود. شما نمی توانید عرض یا ارتفاع یک عنصر درون خطی طراحی سایت را تنظیم کنید. استفاده از فونت مناسب برای طراحی سایت از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.
عناصر درونی طراحی سایت
عناصر درونی طراحی سایت معمولا قطعه کوچکی از محتوا هستند که درون یک عنصر بلوک قرار دارند در کنار دیگر عناصر درونی و متن نمونه هایی از جمله لینک ها، تصاویر و عرض متن عناصر با صفحه نمایش نیز بصورت خطی ظاهر می شود با این حال، تمایز این است که شما می توانید عرض، ارتفاع، حاشیه ها طراحی سایت و مناطق پرچم یک عنصر درون خطی تعریف کنید. به طور کلی، هیچ دلیلی برای انتخاب درون خطی به جای وجود ندارد، اما درون خطی رفتار پیش فرض بسیاری از عناصر در طراحی سایت است.

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت
لینک مرجع