تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: اهمیت استفاده از محتوا کاربردی در طراحی سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اهمیت استفاده از محتوا کاربردی در طراحی سایت

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

اهمیت استفاده از محتوا کاربردی در طراحی سایت اگر برای یک صفحه یکسان در طراحی سایت دو URLدارید در این صورت برای بهینه سازی آدرس URLبهتر است آنها را متعارف سازی کنید برای این کار می توانید از ریدایرکت ۳۰۱ در طراحی سایت استفاده کنید .البته روش های دیگری نیز برای این امر وجوددارد ولی باید در نظر داشته باشید که از روش جت برای ساختن یو آر ال مورد نظر استفاده نکنید زیرا به دلایلی معمولا توسعه دهندگان جستجوگرها براین موضوع در طراحی سایت تاکید بسیار دارند.

با اینکه اخیرا موتورهای جستجوگر قابلیت های بسیاری یافته اند ولی باز توصیه می شود برای آدرس دهی صفحات طراحی سایت خود به جای آدرس دو از ادرس شماره یک استفاده کنید در این صورت رتبه اخذ شده توسط موتور جستجو گر نیز برای طراحی سایت مورد نظر افزایش می یابد یکسان سازی URLاز جمله مهمترین بخش بهینه سازی آدرس urlمی باشد . ارزیابی کلمات کلیدی در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URLصفحات طراحی سایت
در نظر داشته باشید برای ساختن یوآر ال ها در طراحی سایت ازحروف کوچک استفاده کنید .به طوری که همه کلمات باحروف کوچک نوشته شوند .
یک یو آر ال باید در طراحی سایت به گونه ای باشد که سبب جلب توجه توسط انسان باشد به گونه ای که واژه های نامفهوم در آن وجود نداشته باشد .

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت
لینک مرجع