تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: آموزش تعمیر لباسشویی در منزل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
۱- آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در منزل در صورتی که ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود
نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ
از جمله رایج‌ترین مشکلاتی که در ماشین‌های لباسشویی بروز می‌کند می‌توان به روشن نشدن دستگاه اشاره داشت. علل متعددی می‌توانند موجب روشن نشدن ماشین لباسشویی شوند، از این رو رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی نیز کارهای متعددی نیاز دارد. کارهایی که می‌توان در راستای رفع مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی انجام داد را در ادامه با یک‌دیگر مرور می‌کنیم.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل
تعمیر ماشین لباسشویی در منزل در صورتی که ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود
بررسی برق ماشین لباسشویی
نخستین کاری که باید انجام دهید، بررسی برق ماشین لباسشویی است. ابتدا پریز برق را ارزیابی کنید و مطمئن شوید که پریزی که دوشاخه‌ی ماشین لباسشویی به آن متصل است، کاملاً برق دارد. سپس سیستم برق خود ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا اگر مشکلی در آن وجود دارد با رفع آن ماشین لباسشویی روشن شود.
نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو
بررسی سوییچ درب ماشین لباسشویی
در صورتی که در پریز برق و در سیستم برق ماشین لباسشویی مشکلی وجود نداشت، موردی که باید بررسی کنید سوییچ درب ماشین لباسشویی است. سیستم ماشین لباسشویی به گونه‌ای است که اگر درب آن باز بماند یا در کل پیغام بسته شدن درب برای مغز ماشین لباسشویی ارسال نشود، روشن نخواهد شد. حال در صورتی که سوییچ درب با مشکل مواجه شده باشد، پیغام بسته شدن درب برای مغز ماشین لباسشویی صادر نشده و در نتیجه ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد.
لینک مرجع