تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: وقت تضمینی سفارت رومانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کشور رومانی از دسته کشورهای اروپایی است که جمعتی بالغ بر 19 میلیون نفر دارد. این کشور در بخش جنوب شرقی اتحادیه اروپا قرار دارد. بخارست پایتخت رومانی استو لئو رومانی واحد پولی این کشور است. مسیحیت دین بیشتر مردم این کشور است. روملنی نیز کشوری از اتحادیه اروپاست که همچون دیگر کشورهای این قاره تابستان های گرم و زمستان های سرد دارد و طی ماههای مارس تا اکتبر از بهترین فرصت ها برای سفر به روکانی و گردش در آن می باشد.

سفر به کشور رومانی

به دلیل اینکه رومانی از کشورهای اروپایی می باشد و دارای جاذبه ها و دیدنی های گردشگری و توریستی بسیاری است ، همه ساله گردشگران زیادی به این کشور سفر کرده و به تفریح می پردازند. همچون دیگر کشورها برای رفتن به رومانی نیاز به روادید دارید . رومانی عضور اتحادیه شینگن می باشد بنابراین برای سفر به این کشور نیاز به روادید شینگن می باشد. برای اخذ ویزا مراحل زیادی وجود دارد که باید طی شود و از مهمترین آن ها تعیین وقت سفارت رومانی است . بنابراین بر آن شدیم تا در این مقاله در مورد مراحل و شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وقت سفارت رومانی و ویزای آن صحبت کنیم و به شرح آن بپردازیم پس با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.
وقت سفارت رومانی چیست؟

وقت تضمینی سفارت رومانی در حقیقت روزی می باشد که باید رزرو شود و در آن موعد مقرر باید در سفارت کشور رومانی حضور داشته باشند . وقت سفارت رومانی می توانید از بین روزهای خالی تقویم سفارت تعیین کنید و درخواست آن را به سفارت دهید و یا از طریق مراجعه حضوری به سفار رومانی آن را تعیین کنید. دلیل اهمیت تعیین وقت سفارت رومانی برای این می باشد که در این روز باید مدارک مورد نیاز را به سفارت تحویل دهید و مصاحبه به افسر سفارت را انجام دهید و صلاحیت شما برای تائید و یا رد درخواست روادیدمورد بررسی قرار می گیرد. در حقیقت از مهمترین و ابتدایی ترین کارها برای دریافت روادید رومانی تعیین وقت سفارت رومانی می باشد.
نحوه دریافت وقت سفارت رومانی

چنانچه قصد سفر به این کشور را دارید ، در ابتدا باید روادید رومانی را تهیه کنید و برای این کار اقدام به تعیین وقت سفارت رومانی کنید . جهت تعیین وقت سفارت رومانی با مراجعه حضوری به سفارت رومانی اقدام کنید. همچنین می توانید با تماس با سفارت رومانی از طریق شماره تماس و یا از طریق سایت سفارت رومانی تعیین وقت سفارت رومانی را انجام دهید. افراد متقاضی باید تمامی مدارک خود را به صورت الکترونیکی ارسال کند و بعد وقت سفارت رومانی را رزرو کنید و هزینه مختص این کار را به سفارت پرداخت کند. پس از انجام این اعمال وقت سفارت رومانی با تاریخ دقیق برای شما تعیین می شود . با ارسال مدارک خود وقت سفارت رومانی را تعیین کنید. با ما همراه باشید تا آدرس سفارت و سایت سفارت رومانی برای شما مشخص می شود تا بتوانید اقدام به تعیین وقت سفارت رومانی و ویزای آن کنید.
لینک مرجع