تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: دلایل کاهش رتبه الکسا طراحی سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دلایل کاهش رتبه الکسا طراحی سایت

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

دلایل کاهش رتبه الکسا طراحی سایت همانطور که می دانید هر چه میزان نرخ ترافیک و آمار بازدید کنندگان از سایت بیشتر باشد رتبه الکسای سایت کاهش می یابد که این نشانه ی رسیدن طراحی سایت به موفقیت است. الکسا سایت ها زا بر اساس فاکتورهای مشخصی مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به میزان محبوبیت هر طراحی سایت نزد کاربران به آن ها رتبه می دهد. اگر صاحب طراحی سایتی تازه تاسیس هستید با انجام اصول و استانداردهای لازم و مدیدیت صحیح در جهت طراحی سایت خود بدون نیاز به پرداخت هزینه های گزاف امکان کسب رتبه های خوب در الکسا را دارید.

البته لازم به ذکر است که الکسا یکی رتبه ی کشوری و دیگری رتبه ی جهانی را برای هر سایت نمایش می دهد و بسته به این که بازدید کنندگان سایت از داخل کشور باشند یا از کشورهای دیگر رتبه بندی می شوند. اما به یاد داشته باشید که یک طراحی سایت موفق ملاک اصلی را حفظ رتبه های برتر قرار می دهد نه تنها رسیدن به آن.مزیت های کاهش رتبه الکسا طراحی سایت شامل موارد زیر می شوند:
برند سازی و تقویت با طراحی سایت
افزایش کاربران طراحی سایت
افزایش اعتبار کسب و کار از طریق طراحی سایت
افزایش درآمد از طراحی سایت
رشد طراحی سایت در گوگل
بهبود سئو طراحی سایت
دیده شدن هرچه بیشتر طراحی سایت
افزایش ترافیک طبیعی برای طراحی سایت
پنل های دسترسی به طراحی سایت

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت
سلام
گاهی موقع ها نیز کاهش رتبه به خاطر حذف از نتایج گوگل برای کارهای بهینه سازی کلاه سیاه است.
بارها شده یک سایت با خرید تعداد خیلی زیادی بک لینک نتنها در یک کلمه ی کلیدی پنالتی شده بلکه در خیلی دیگر از کلمات از صفحه ی اول افت کرده و طبیعتا بازدیدش پایین آمده.
لینک مرجع