تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: عینک جدید کوهنوردی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عینک یاماسک جدیدی برای کوهنوردی

عینک یاماسک جدیدی برای کوهنوردی بنام:Zeal Transcend GPS Goggle
در این راستا، ماسک جدیدی به نام Zeal Transcend GPS Goggle عرضه شده است که با یک سیستم "جی. پی. اس" کامل گوگل یکپارچه شده است. این سیستم "جی. پی. اس" داخل ماسک بوده و قادر است اطلاعات مختلفی را از محیط جمع آوری کرده و در مقابل چشم ورزشکار به نمایش درآورد.
این ماسک تنها 260 گرم وزن دارد و "جی. پی. اس" داخل آن مجهز به یک نمایشگر "ال. سی. دی" است که در داخل ماسک، پشت یک جفت لنز ویژه نصب شده است.

کاربر می تواند بر روی این نمایشگر یک پانل اطلاعاتی را مشاهده کند. این اطلاعات شامل سرعت پایین آمدن از فراز کوه، زمان مورد نیاز، ساعت، ارتفاع، فاصله مسیر حرکت، کیلومترشمار عمودی، دما و تعیین موقعیت جغرافیایی هستند

براساس گزارش "پی. سی. وورد"، به محض اینکه ورزشکار به خانه بازگردد می تواند تمام اطلاعاتی را که یک نرم افزار بر روی ماسک جمع آوری کرده است بر روی رایانه منتقل کرده و تمام آنها را پردازش کرده و حتی مسیر پیموده را مستقیما بر روی سرویس "گوگل مپس" ردیابی کند.

بارگذاری اطلاعات بر روی رایانه از طریق یک "میکرو پورت یو. اس. بی" انجام می شود. از طریق این پورت، باتریهای یونی لیتیومی ماسک نیز می توانند شارژ شوند. این باتریها در هر بار شارژ حدود 7 سال انرژی ماسک را تامین می کنند.

قیمت این دستگاه الکترونیکی ورزشی 499 دلار بر پایه نوع لنزها متغیر است. لنزهای این ماسک در انواع "لنزهای پلاریزه و فتوکروماتیک" و لنزهای پلاریزه ساده موجودند..

منبع:خبرگزاری مهر
لینک مطلب:
http://hk-bokan.blogfa.com/post-137.aspx

[attachment=301]
جالبه
آدم یاد فیلم های تخیلی و روکاپ میوفته...
مطالب مفيدي بودنن مطمنا موقع خريد عينك به اين موارد گفته شده استفاده ميكنم مرسيIcon_smile_coolIcon_smile_applause
عینک خوبی به نظر میرسه ولی قیمتش احتمالا خیلی زیاد باشهIcon_smile_shockIcon_smile_shockIcon_smile_shock
لینک مرجع