تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: دوره باز آموزی و ارزیابی مربیان کشور ((جستجو و نجات در آوارپنجمین دوره،جستجو ونجات د
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوره باز آموزی و ارزیابی مربیان کشور

((جستجو و نجات در آوارپنجمین دوره،جستجو ونجات در جاده چهارمین دوره ))
دوره باز آموزی و ارزیابی مربیان کشور((جستجو و نجات در آوار،جستجو ونجات در جاده ))به میزبانی شهرستان ورامین صبح 27 فروردین ماه به پایان رسید.
به گفته مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین تعداد 60 نفر از مربیان کشوری در این دوره مورد ارزیابی قرار گرفته و در بازاموزی اطلاعات خود را بروز رسانی خواهند کرد.محسن اردستانی در ادامه اضافه کرد که
مرکز آموزشهای تخصصی امدادو نجات جنوب شرق استان تهران درشهرستان ورامین یکی از بهترین مراکز آموزش تخصصی امدادو نجات در کشور است که میزبانی این دوره را به عهده داشت.

همچنین در طی این دوره معاون محترم برنامه ریزی و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جناب آقای متانی و همچنین معاون محترم آموزشهای عمومی ،همگانی و تخصصی موسسه علمی کاربردی هلال ایران جناب آقای دکتر سلطانی از مدرسه امداد و نجات جمعیت هلال احمر ورامین بازدید نموده و این مرکز را یکی از بهترین مراکز آموزش تخصصصی عملیاتهای جستجو و نجات و امداد دانستند.
در حاشیه این برنامه بازدید از شبکه ماه نو توسط جناب آقای متانی و جناب آقای سلطانی صورت گرفت که فعالیت جوانان و امدادگران هلال احمر کشور در شبکه ماه نو را قابل تحسین دانستند.
[تصویر:  3bd93_a021.jpg?c=4b44]
لینک مرجع