تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران

نسخه‌ی کامل: رستوران های جاکارتا2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Kembang Goela
Kembang Goela رستورانی است در شهر جاکارتا که دارای سقف بلند و با دیوارها و وسایل تزیینی زیبا قدمتی طولانی که دارای فضای داخلی دل بازاست . این رستوران مجلل، به طور مداوم در طول تعطیلات آخر هفته فعالیت دارد. از این روبرای اینکه در این رستوران بتوانید از سرویس بهرمند شویدبهتراست از قبل این رستوران میز رزرو کنید. این مطلب برگرفته از تور بالی نوروز 96 است .
Bunga Rampai
Bunga Rampai یکی از قابل توجه ترین رستوران جاکارتا است. این رستوران برای دکور زیبای که دارد بسیار شناخته شده است. این رستوران که خانه قدیمی مستمری هلندی است که به خوبی در میان مهاجران جامعه بالا و سفیرانه تجمل گرا شناخته شده است.
Bebek Omahan
BEBEK Omahan یکی از رستورانهای دور از شلوغی شهرکه برای شهر اندونزی است که برای فرار ازشلوغی شهر و استراحت واقامت در فضای باز این رستوران مناسب است. این رستوران دارایی دکور بسیار خاص و زیبای بامبو و و غذاهای دلچسب و تخصص فوق العاده در طبخ منوهای اردک است. باید امتحان کنید از در رستوران BEBEK Kremes شما میتوانید فضای کاملا شاد و دل نواز را گاه به گاه تجربه کنید.
Nona Manis
این رستوران به دلیل بالا بودن ارتفاع بسیار از زمین برای افرادی که احساس بی حوصلگی دارند بسیار هیجان آور است این رستوران کافی شاپ برای دیدن ارزش تجربه کردن را دارد، . این مکان دارای یک سری از منوهای سنتی، رشته فرنگی، کوفته، سوتو مایل، توفو پنگ، موز بو داده، و دیگر وجود دارد. برای ایجاد یک تنوع غذای و خلاص شدن از غذاهای به سبک غربی مانند ساندویچ، پاستا، ماهی و چیپس، و غیره این رستوران ارزش تجربه را دارد.
Tugu Kunstkring
در آوریل 2013، این ساختمان افسانه ای تحت نام TUGU KUNSTKRING PALEIS بازگشایی شده است، این رستوران دارای گروه خدماتی به نام Tugu است. ساختمان این رستوران بدون تغییر معماری است و بسیارزیبا مجلل، آثار هنری زیبا، در ایجاد فضای این رستوران نشان دهنده کارهای Tugu است که هنر و عشق اندونزی را نمایش میدهد.. Tugu Kunstkring Paleis یک مرکز افتخار نمایشگاه های هنری، و همچنین رویدادهای دیگر با قدردانی بالا به زیبایی هنر و تاریخ است. این رستوران که یک خانه ی بزرگ است با ظرفیت 1000 نفر، یک رستوران خوب، یک سالن بزرگ زیبا همچنین به عنوان یک چای خانه.
Iga Iga
ایگا IgA یکی از پناهگاه های غول پیکر مواد غذایی در مراکز از شهر. واقع در پارک مرکزی Gandaria شهر، IGA ایگا به معنب دنده یا همان کباب دنده خودمان است.شما میتوانید طعم واقعی ایگا (دنده) با ادویه جات ترشی جات طعم اندونزی در این رستوران تجربه کنید و مطمئن باشید که تجربه بی نظیری است که دارای قیمت مقرون به صرفه می باشد، IGA ایگا برای همه در هر حد مادی ارائه داده است. قطعا، باید امتحان کنید.
Pondok Iga
Pondok ایگا یکی دیگر از رستورانهای ایگا می باشد بنای تاسیس تین رستوران برپایه خدمات منوی بروی انواع کباب دنده یعنی همه چیز در مورد دنده (IGA) عرضه شده است. محل عالی برای میزبانی از یک منوی سوپ دنده اصل با بافت ضخیم سوپ و دنده گوشت، و همچنین منوی دنده ها rawon و برنج مخلوط شده با دنده کبابی و یا سرخ شده.
Saraso
رستوران منوی Saraso دارای منوی 2 فرهنگه است که ،2 فرهنگ محله Peranakan و sarasoدارایی معماری بومی و ادویه جات ترشی جات وغذاهای بسیار اصیل می باشند.در منوی SARASO می توان برجسته ترین گزینه را ظرف ادویه جات ترشی جات مختلف محلی از شیر نارگیل و.. هستند؛ از این رو آن را در ترکیبی از طعم شیرین، ترش، شور و غنی تر می شود شناخت.
لینک مرجع