ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
تاثیر محتوا بر سئو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: متفرقه :: عمومی (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تاثیر محتوا بر سئو (/showthread.php?tid=14662)تاثیر محتوا بر سئو - asreasia - 2018/10/16 12:41 PM

در مقالات قبلی طراحی سایت اصفهان سعی در معرفی و شناخت بهتر شما کاربران عزیز در مورد مفهوم سئو سایت و روشهای پیاده سازی و چگونگی عملکرد آن مفصلا صحبت کردیم. همان طور که قبلا اشاره شد یکی از مهمترین و تاثیرگذار ترین عوامل در سئو سایت و بهینه سازی صفحات، محتوای وب سایت است، به طوری که یک محتوای کامل، باکیفیت و حتی جذاب یک امتیاز مهم برای وب سایت به حساب می آید.محتوای سایت چیست؟
هر آنچه از متن، تصویر، ویدئو و صدا که در سایت شما قرار گرفته باشد محتوا سایت نامیده می شود. تولید محتوا از فرآیندهای شناسایی و معرفی سایت به موتورهای جستجو به شمار می آید و باعث افزایش یا کاهش ترافیک سایت شما می شود.

بیل گیتس در یک جمله معروف می گوید “محتوا پادشاه است.” این جمله که امروز مانند یک ضرب المثل معروف شده است بیانگر این است که در هر سایتی یک پادشاه هست و این پادشاه محتوا نام دارد. همانگونه که در داستان ها وجود یک پادشاه لایق سبب پیروزی و موفقیت آن می شود یک محتوا خوب نیز موجب پیروزی و موفقیت یک کسب و کار اینترنتی می شود.
الگوریتم های گوگل مانند پنگوئن، مرغ مگس خوار و پاندا ضمن سرعت بخشیدن به سرعت جستجو و هدایت کاربر به نتیجه بهتر، از تقلب سایت ها و کپی برداری محتوا جلوگیری می کنند. پس در تولید محتوا به فکر دور زدن و تقلب نباشید چرا که نتیجه برعکسی دریافت خواهید کرد. تمامی این الگوریتم ها یک نکته مشترک تحت عنوان بررسی محتوای سایت دارند که توسط آن سایت هایی که محتوای جامع تر، غنی تر و کامل تری دارند را در لیست برترین سایت های موتورهای جستجو قرار می دهند.مهم ترین ویژگی‎ها‎ی محتوا:

1- محتوای با کیفیت و بدون ابهام : محتوا بایستی کاربر پسند و مرتبط با موضوع و کلمات جستجو شده کاربر بوده و بدون غلط های املایی، دستوری و نگارشی و علمی باشند.2- محتوا متناسب با نیاز کاربران: موضوعات و متن هایی را انتخاب کنید که کاربران به آن علاقه داشته و باعث جذب مخاطبین قدیمی و جدید شما خواهد شد. هر چه زمان بیشتری کاربر را در سایت خود نگه دارید از نظر گوگل رتبه بالاتری را کسب خواهید کرد. در پایان هر سال میلادی گوکل لیست مهم ترین موضوعات جستجو شده کاربران را منتشر می کند. مطالعه این لیست می تواند در انتخاب کلمات کلیدی و موضوع بسیار مفید باشد. با ابزارهای دیگری مانند گوگل ادوردز و گوگل ترندز نیز می توانید برای جستجو و شناخت بهتر کلمات کلیدی استفاده کنید.3- استفاده از کلمات کلیدی در محتوا: کلمات کلیدی باعث می شوند تا مخاطبین توسط موتورهای جستجو مانند گوگل شما را پیدا کنند. پس کلمات کلیدی مرتبط با زمینه فعالیت خود انتخاب کرده و اولویت بندی کنید، سپس بر اساس کلمات کلیدی خود تیترهای اصلی را ایجاد و مطالب و محتوای سایت را با کلید واژه ها و عناوین متعدد انتخاب کنید.

جهت انتخاب مناسب کلمات کلیدی مقاله نحوه انتخاب کلید واژه را مطالعه بفرمایید

یک موضوع را با چندین کلمه کلیدی در یک صفحه به کار نبرید. تعداد کلمات کلیدی با طول محتوا رابطه مستقیم دارد بنابراین تعداد کلمات کلیدی بایستی متناسب با محتوای سایت باشند. محتوای کوتاه با کلمات کلیدی زیاد باعث اسپم شدن محتوا و تنزل رتبه گوگل می شود و در محتوای نیز طولانی بایستی به طور استاندارد از کلمات کلیدی استفاده کرد.4- تعامل محتوا با مخاطبین سایت: هر چه محتوای جذاب تری در سایت داشته باشید مخاطب بیشتری را جذب خواهید کرد. خلاصه ای از متن محتوای خود تهیه کنید و آن را در انتهای مطلب مربوطه و شبکه های اجتماعی منتشر کنید. با این کار کاربر را ترغیب به مشاهده کامل مطلب خواهید کرد.5- محتوا متناسب با نیاز روز: با توجه با روند غیر قابل پیش بینی و رو به رشد دنیای علوم و فناوری پس بایستی اطلاعات کافی در مورد دنیای اطراف داشته باشید. از آنجایی که یک سری از موضوعات با گذشت زمان تاریخ مصرفشان تمام می شود پس پا به پای علم و نیاز روز و خواست کاربران پیش روید.6- طول محتوا: محتوا بایستی نه خیلی کوتاه و نه خیلی طولانی باشد. از انتشار محتوای طولانی بپرهیزید زیرا کاربر از مطالعه آن صرف نظر کرده و تنها عناوین پاراگراف ها را مشاهده کرده و صفحه را ترک می کند. در نظر داشته باشید این امر باعث تنزل رتبه گوگل شده و در دراز مدت گوگل به سایت شما بدبین خواهد شد. محتوای کوتاه نیز از نظر گوگل ارزشی ندارد زیرا گوگل سایت هایی را به کاربر نمایش می دهد که متن کامل تری دارند. از طرف دیگر در محتواهای تخصصی چون عنوان محتوا به تنهایی برای کاربر قابل درک نیست، بنابراین محتوای کامل به درک بهتر و بیشتر موضوع کمک خواهد کرد . در محتوای طولانی و استاندارد چون زمان بیشتری کاربر صرف خواندن محتوا می کند تاثیر زیادی در افزایش رتبه گوگل دارد.7- بکاربردن تصاویر در محتوا: از تصاویر در محتوای خوداستفاده کنید. تصاویر به همراه جذابیت محتوا در رساندن منظور و مفهوم متن کمک خواهند کرد. از طرف دیگر چون کاربران به عکس علاقه بیشتری دارند در جستجوهای خود با مشاهده تصاویر در صفحه پیشنهادی گوگل به سایت شما دسترسی پیدا خواهند کرد. جهت این امر از تصاویر تکراری استفاده نکنید و اگر از تصاویر کپی استفاده می کنید با تغییر سایز و اضافه نمودن تصویری مثل لوگوی سایت به تصویر، تصویر را از حالت کپی خارج کنید.

در استفاده از تصاویر به این نکته توجه داشته باشید که از تصاویر با حجم بالا استفاده نکنید چرا که میتواند تاثیر منفی بر سرعت لود سایت داشته باشد که این امر میتواند به سئو سایت شما ضربه بزند جهت آگاهی از پارامترهای تاثیرگذار بر سرعت سایت پیشنهاد میکنیم مقاله عوامل موثر بر سرعت سایت را مطالعه کنید.8- سازماندهی محتوا: برای ایجاد یک محتوای مفید حتما بایستی محتوا سازماندهی شود و از طرف دیگر محتوایی را می توان سازماندهی کرد که بین 500 تا 1500 کلمه باشد.9- به کار بردن هدها در محتوا: برای سازماندهی محتوا بایستی از هدها استفاده کنیم. محتوا به گونه ایی باید باشد تا هدهای H2 تا H6 در آن قابل استفاده باشد.10- کپی ممنوع: بیشتر کاربران تازه کار به جای تولید محتوا اقدام به کپی متن از دیگر سایتها می کنند. همان طور که یک مطلب با ارزش سبب افزایش رتبه سایت می شود به همان اندازه مطالب تکراری سبب رنجش موتورهای جستجو و کاهش رتبه سایت می شوند. گوگل به سهولت و بر اساس تاریخ کپی بودن متن شما را تشخیص داده و نمره منفی به شما خواهد داد. پس اگر استعداد نوشتن ندارید همان متن کپی را به صورت اساسی تغییر دهید البته به گونه ایی که گوگل متوجه نشود.11- لینک ها : به هر محتوایی که در سایت قرار می دهید لینک های داخلی یا خارجی مرتبط با موضوع اضافه کنید. وجود حداقل 2 تا 3 لینک های داخلی از کلمات یک متن به دیگر صفحات سایت باعث می شود کاربر ناخواسته به دیگر صفحات سایت هدایت شده و مدت زمان بیشتری را در سایت شما بماند. مد نظر داشته باشید کلماتی که به عنوان لینک داخلی استفاده می کنید بایستی کلمه کلیدی مطلب صفحه مقصد باشند.12- ترجمه مقالات: مقالات خارجی مرتبط با موضوع و کلمات کلید خود را یافته و ترجمه آن را در سایت قرار دهید. مقالات ترجمه شده البته با ذکر منبع یکی از راههای موثر تولید محتواست.13- عنوان جذاب: عناوین جذاب برگ برنده هر مطلب هستند. هر چه عنواین منحصر به فرد تر باشند به صورتی که مورد علاقه کاربران موتورهای جستجو قرار گیرند بازخورد بیشتری دریافت خواهید کرد. بهترین عنواین، عنواینی هستند که کلمات کلیدی در آنها به کار رفته باشد. از عنواین تکراری استفاده نکنید زیرا وجود تگ ها و عنواین تکراری در سایت باعث می شود موتورهای جستجو کل محتوای سایت را تکراری تشخیص دهند.14- استفاده از تگ h1 و h2: تگ ها برای موتورهای جستجو مهم هستند بنابراین درست و به جا از آنها استفاده کنید. عنوان اصلی خود را در تگ h1 قرار دهید. این تگ پر اهمیت ترین عنوان را مشخص می کند. کلمات و دیگر عناوین مهم را در تگ h2 قرار دهید . کلمات کلیدی را می توانید در این تگ قرار دهید بر خلاف تگ h1 می توانید از این تگ بارها استفاده کنید.15- وجود کلمات کلیدی در پاراگراف اول و آخر: در پاراگراف اول متن خود کلمات کلیدی را قرار دهید تا کاربر ترغیب شده و مطمئن شود به صفحه درستی هدایت شده است. پاراگراف اول محلی است که کاربر تصمیم می گیرد به خواندن مطلب ادامه دهد یا نه. به غیر از این در پاراگراف آخر جایی که مطلب شما رو به اتمام است نیز کلمات کلید خود را قرار دهید.16- زمان بندی : خود را محبور به ایجاد برنامه هفتگی جهت تولید محتوا و درج آن در سایت کنید. زمان بیشتری به سایت خود اختصاص دهید و حداقل در هفته یک مطلب در سایت درج کنید.

شرکت طراحی سایت عصر آسیا با تجربه ده ساله در زمینه اجرای انواع پروژه های سئو سایت در اصفهان به شما تضمین میدهد که با رعایت نکات فوق میتوانید نتایج خوبی را در بهبود وضعیت ورودی سایتتان از گوگل مشاهده کنید


RE: تاثیر محتوا بر سئو - amirbarmaj - 2018/10/30 09:50 PM

مقاله خیلی خوب و جامع ای بود


RE: تاثیر محتوا بر سئو - xiaoke - 2018/11/14 01:41 PM

20181114 orf
belstaff jackets
mavericks jerseys
ugg outlet
mishka clothing
cheap jordans
uggs outlet
cleveland cavaliers jersey
burberry outlet
ugg outlet
coach handbags
swarovski crystal
kate spade outlet
cazal sunglasses
canada goose
dansko shoes
ugg outlet
ugg boots
barbour jackets
true religion jeans
ray ban outlet
cavaliers jerseys
ysl outlet
oakley sunglasses
stephen curry shoes
trailblazers jerseys
gucci outlet
louboutin pas cher
polo ralph lauren
warriors jerseys
ray ban sunglasses
gucci outlet
pandora charms
mulberry bags
new york knicks jersey
christian louboutin outlet
ugg boots clearance
ralph lauren pas cher
michael kors outlet
golden state warriors jerseys
mulberry handbags
ugg boots
kate spade outlet
hornets jerseys
uggs outlet
uggs outlet
canada goose outlet
canada goose outlet
canada goose jackets
barcelona jersey
fitflops outlet
prada sunglasses
canada goose jackets
ugg outlet
michael kors outlet
soccer jerseys
yeezy boost
air huarache
canada goose outlet
coach outlet online
ugg outlet
christian louboutin outlet
celtics jerseys
canada goose outlet
salomon shoes
mulberry bags
uggs
pandora charms
lacoste soldes
adidas ultra boost
michael kors outlet
michael kors outlet online
yeezy boost
jordan shoes
bvlgari jewelry
hermes birkin
ugg outlet
cheap mlb jerseys
ferragamo outlet
mont blanc pens
off-white
world cup jerseys
hermes outlet
polo shirts
nfl jerseys wholesale
mulberry outlet
san antonio spurs jerseys
ugg outlet
football shirts
nike air max 2015
nike shoes
michael kors handbags
ugg outlet
michael kors outlet
light up shoes
pandora outlet
ferragamo shoes
chelsea jersey
ugg boots
air force 1
christian louboutin outlet
pandora jewelry
coach outlet online
ray ban sunglasses
ugg boots
swarovski outlet
coach outlet
adidas nmd
uggs outlet
cheap snapbacks
true religion jeans
ferragamo outlet
ugg outlet
mont blanc pens
coach outlet online
ugg outlet
nike outlet
michael kors outlet
canada goose
longchamp pliage
kings jerseys
canada goose outlet
nuggets jerseys
uggs outlet
longchamp handbags
oakley sunglasses
polo ralph lauren
nike roshe one
ray ban sunglasses
ugg outlet
fitflops sale clearance
reebok outlet store
coach factory outlet
marc jacobs outlet
polo ralph lauren
coach outlet store online
christian louboutin outlet
nike factory outlet
balenciaga sneakers
yeezy boost
canada goose jackets
canada goose outlet
moncler outlet
canada goose jackets
uggs outlet
coach outlet
tory burch outlet
moncler outlet
ugg outlet
ugg outlet
polo ralph lauren
ugg outlet
longchamp outlet
ugg outlet
burberry outlet
red bottom shoes
moncler outlet
cheap jordans
coach outlet online
air jordan release dates
lakers jerseys
michael kors
visvim shoes
coach outlet
air max 90
kate spade outlet
oakley sunglasses
coach outlet
merrell shoes
canada goose jackets
wellensteyn jackets
coach factory outlet
true religion jeans
nike shoes
kate spade outlet
chrome hearts outlet
jazz jerseys
jordan shoes
nike cortez
kobe 9
cheap nfl jerseys
gucci outlet
canada goose jackets
ralph lauren polo
canada goose outlet
uggs outlet
michael kors
michael kors handbags
herve leger outlet
canada goose outlet
tory burch outlet
michael kors outlet
canada goose jackets
michael kors outlet
coach outlet online
moncler outlet
undefeated clothing
michael kors outlet
pandora charms
burberry outlet
ugg boots
clarks shoes
michael kors wallets
canada goose outlet
red bottom shoes
ray ban sunglasses
christian louboutin outlet
pandora jewelry
coach factory outlet
timberwolves jerseys
ferragamo outlet
air max 90
ferragamo shoes
pandora charms
celine outlet
nike presto
oakley sunglasses
michael kors handbags
cheap jerseys
ray ban sunglasses
nike dunks
coach canada
ugg outlet
pistons jerseys
canada goose outlet
longchamp solde
gucci outlet
lacoste polo shirts
michael kors outlet
givenchy handbags
fred perry polo shirts
supreme clothing
canada goose coats
coach outlet
ugg outlet
true religion jeans
nba jerseys
jordan shoes
michael kors outlet
ugg boots
polo ralph lauren
ugg boots
links of london
ralph lauren polo shirts
nike outlet
michael kors outlet
under armour outlet
moncler outlet
canada goose outlet
canada goose coats
coach outlet online
coach outlet
minnetonka outlet
coach outlet
moncler outlet
polo outlet
ecco shoes
pandora outlet
harden shoes
red bottom shoes
michael kors outlet
canada goose outlet
canada goose jackets
bucks jerseys
coach handbags
louboutin shoes
michael kors outlet
christian louboutin outlet
canada goose parka
ugg boots
michael kors outlet clearance
michael kors outlet
cheap jordans
asics shoes
coach outlet
ugg outlet
manolo blahnik outlet
baltimore ravens jerseys
coach outlet
coach outlet
simulation shoes
mulberry handbags
michael kors outlet
adidas trainers
ugg outlet
mbt shoes
cheap mlb jerseys
pandora outlet
knicks jerseys
canada goose outlet
cheap jordans
scarpe mbt
miu miu handbags
nike shoes
coach outlet
coach outlet
chicago blackhawks jerseys
air jordan shoes
michael kors outlet
soccer shoes
ralph lauren outlet
gucci handbags
mizuno running shoes
coach outlet online
ugg outlet
swarovski crystal
ubiq shoes
true religion jeans
vans shoes
jeep shoes
michael kors outlet
polo outlet
adidas nmd
toms shoes
ray ban sunglasses
michael kors
coach outlet
uggs outlet
moncler jackets
keen shoes
coach outlet
nobis outlet
christian louboutin outlet
cheap jordans
nets jerseys
stussy clothing
air jordan 3
jack wolfskin
hermes belt
ray ban sunglasses
swarovski outlet
michael kors outlet
polo outlet
giuseppe zanotti outlet
canada goose outlet
uggs outlet
ray ban sunglasses
real madrid jersey
grizzlies jerseys
true religion outlet
ugg outlet
supreme clothing
michael kors outlet
canada goose outlet
golden goose sneakers
michael kors outlet
ugg outlet
ed hardy clothing
canada goose outlet
clippers jerseys
tory burch outlet
pandora charms
fitflops
ray ban sunglasses
ugg outlet
ugg boots
polo ralph lauren
canada goose jackets
pandora charms
yeezy boost 350
suicoke sandals
nba jerseys
canada goose coats
true religion jeans
jimmy choo shoes
nba jerseys
longchamp outlet
pandora charms
tory burch outlet
pandora charms
michael kors outlet
canada goose outlet
ugg boots
tods outlet
ugg outlet
jordan shoes
cheap jerseys
cheap jordans
fitflops sale clearance
coach outlet online
saucony shoes
five fingers shoes
off white
ugg outlets
air max
coach outlet
nfl jersey wholesale
adidas crazy
mbt shoes
tory burch outlet
supreme clothing
ugg boots
air jordan 4
red bottom shoes
oakley sunglasses
suns jerseys
air jordan retro
ray ban sunglasses
true religion jeans
north face jackets
fitflops
coach outlet
nike revolution
true religion jeans
true religion uk
michael kors outlet
kevin durant shoes
pandora charms
canada goose outlet
michael kors handbags
air jordan 4
fila shoes
kate spade outlet
wizards jerseys
polo outlet
ugg outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet
tory burch outlet
bottega veneta outlet
ralph lauren polo shirts
coach outlet
montblanc pens
nike tennis
supra shoes
ferragamo outlet
rockets jerseys
kate spade outlet
canada goose coats
ugg outlet
new balance shoes
adidas wings
polo ralph lauren
oakley sunglasses
converse shoes
coach outlet
pandora
fitflops sale
canada goose outlet
kobe bryant shoes
coach outlet
jordan shoes
air max 2017
hermes outlet
birkenstock sandals
true religion outlet
pacers jerseys
coach outlet
toms shoes
mulberry handbags
kobe shoes
jordan shoes
christian louboutin outlet
ugg boots
kappa clothing
dior outlet
nhl jerseys
pandora charms sale clearance
prada outlet
coach outlet
christian louboutin outlet
ralph lauren pas cher
cheap nhl jerseys
ugg boots
kate spade outlet
canada goose jackets
adidas outlet
longchamp outlet
fitflops sale clearance
christian louboutin shoes
canada goose outlet
cheap jerseys
michael kors outlet
polo ralph lauren
cheap jordans
burberry outlet
birkenstock outlet
nike blazer pas cher
longchamp handbags
michael kors outlet
ugg outlet
polo outlet
uggs outlet
pandora charms
swarovski outlet
coach outlet online
christian louboutin outlet
christian louboutin shoes
canada goose outlet
true religion jeans
chrome hearts outlet
nhl jerseys
true religion outlet
tory burch outlet
canada goose outlet
basketball shoes
supreme clothing
moncler jackets
canada goose coats
mulberry outlet
coach outlet
pandora outlet
ugg outlet
canada goose outlet
polo ralph lauren
nike shoes
mbt shoes
polo ralph lauren
mulberry handbags
bulls jerseys
uggs outlet
christian louboutin
valentino outlet
mcm outlet
polo ralph lauren
true religion jeans
polo ralph lauren
ugg boots
coach outlet
adidas outlet
longchamp handbags
canada goose jackets
nike revolution
pandora charms
dolce and gabbana
canada goose outlet
canada goose jackets
north face jackets
moncler outlet
chrome hearts sunglasses
coach outlet
nike store
canada goose jackets
ugg boots
ugg outlet
polo ralph lauren
michael kors
tory burch outlet
cheap football shirts
ugg outlet
van cleef & arpels jewelry
michael kors outlet clearance
reebok trainers
ugg outlet
ugg outlet
kate spade outlet
y3 shoes
uggs outlet
ugg boots clearance
nike air force 1
columbia sportswear
nike foamposite
balenciaga sneakers
houston texans jerseys
ugg boots
michael kors outlet
ugg boots
lakers jerseys
cheap jordans
michael kors outlet
ugg outlet
red bottom shoes
true religion outlet
michael kors outlet
north face jackets
swarovski outlet
michael kors handbags
tory burch handbags
cheap jordans
longchamp bags
camel shoes
spurs jerseys
oakley sunglasses
fitflops shoes
coach outlet
coach outlet
coach outlet
cartier jewelry
raptors jerseys
ugg outlet
dc shoes
ralph lauren polo shirts
air huarache
nike lunarglide
puma outlet
canada goose outlet
fitflops sale
heat jerseys
san francisco 49ers jerseys
jordan shoes
indianapolis colts jerseys
michael kors outlet
coach outlet
cheap nfl jerseys
michael kors outlet
lebron james shoes
air max 97
magic jerseys
christian louboutin outlet
nike free
kate spade outlet
christian louboutin outlet
ugg outlet
michael kors outlet online
moncler outlet
air jordan 12
ugg boots clearance
coach outlet
true religion jeans
christian louboutin outlet
mulberry handbags
futbol baratas
canada goose jackets
pandora jewelry
moncler outlet
kate spade outlet
christian louboutin store
longchamp solde
76ers jerseys
tory burch outlet
nike shoes
ray ban sunglasses
canada goose outlet
toms shoes
palladium boots
pandora charms
ugg boots
canada goose jackets
air max 90
pelicans jerseys
oakley sunglasses
adidas uk
air jordan shoes
christian louboutin outlet
uggs outlet
michael kors outlet
hawks jerseys
michael kors outlet
uggs outlet
soccer jerseys
prada shoes
manchester united jersey
denver broncos jerseys
le coq sportif shoes
ferragamo outlet
coach handbags
coach outlet online
thunder jerseys
air max 1
malone souliers mules
20181114