ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
از تتر هم آشنایی دارید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: متفرقه :: عمومی (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: از تتر هم آشنایی دارید؟ (/showthread.php?tid=14959)از تتر هم آشنایی دارید؟ - payteh - 2018/12/03 01:37 PM

تتر هم مانند بیت کوین یک ارز دیجیتالی است و با نشانه ی USDT شناخته می شود.  این ارز دیجیتالی بیشتر برای خنثی و ثابت نگه داشتن تغییرات شدید در بازارهای ارزهای دیجیتالی بوجود آمده است. ارزش هر USDT تقریباً برابر یک دلار آمریکا می باشد و ارزش آن تقریباً ثابت است به همین دلیل در بین مردم به تتر سکه پایدار نیز معروف است.
صرافی ها به جای استفاده از دلار می توانند از تتر استفاده کنند. اصولاً صرافی ها به علت ثبات این ارز دیجیتالی و با در نظر گرفتن این موضوع که هر تتر معادل یک دلار آمریکا می باشد از آن استفاده می کنند.

تتر به کاربران چه امکاناتی می دهد؟
کاربران می توانند برای نقل و انتقال ارزهای دیجیتالی، همچنین ذخیره سازی آنها چه در سطح فردی و چه جهانی به دلیل بالا بودن سرعت و امنیت زیاد، این ارزهای دیجیتالی را جایگزین ارزهای دیگر کنند. در زمانی که نوسان بازار ارز زیاد می شود افراد برای جلوگیری از ضرر و حفظ سود از تتر استفاده می کنند.

کاربرد تتر :
-در معاملات تجاری به علت ثابت بودن قیمت تتر نسبت به دلار از تتر استفاده می کنند
-انتقال پول از طریق بانک ها و صرافی ها دارای هزینه زیادی است بنابراین یکی از راه های کم هزینه برای انتقال پول، استفاده از تتر است به این صورت که با خرید تتر​​​​​​​ و گرفتن آدرس کیف پول شخصی که می خواهید با او معامله انجام دهید پول را با کمترین هزینه انتقال می دهید
-در زمان نوسانات و رکود بازار، داشتن تتر دارای ریسک کمتری است به همین دلیل توصیه می شود تا ارزهای دیجیتالی خود مانند بیت کوین و… را به تتر تبدیل کنید