ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
معرفی فروشگاه اینترنتی محصولات طبیی و محلی درکام - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: متفرقه :: عمومی (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: معرفی فروشگاه اینترنتی محصولات طبیی و محلی درکام (/showthread.php?tid=15756)معرفی فروشگاه اینترنتی محصولات طبیی و محلی درکام - ali1347k@yahoo.com - 2019/04/06 11:09 AM

یه سری آدم‌ها هستن که همیشه رویای ساختن یک کسب و کار شخصی رو دارن، می‌خوان یک تغییری، هرچند کوچیک، تو دنیای اطرافشون ایجاد کنن. حس می‌کنن یه جاهایی هست که مشکل داره و کسی درست حسابی دنبال حل کردنشون نرفته. با خودشون میگن چرا هیچکس نیومده یه کار درست تو این حوزه انجام بده؟
درکام یک برند و فروشگاه آنلاین در زمینه مواد غذایی سالم، طبیعی، محلی و خونگیه که با تولیدکننده‌ها، کشاورزها و با‌‌‌غدارهای سراسر ایران همکاری می‌کنه و همچنین قصد داره با خانم‌های خونه‌داری که محصولات خونگی مثل رب گوجه، ترشی و مربا درست می‌کنن هم همکاری کنه و محصولاتشون رو بعد از اینکه مطمئن شد کیفیت لازم رو دارن به شما عرضه کنه.
خوب هدف اول هر کسب و کاری که سودآوری و کسب درآمده ولی ما دوست داریم که این درآمد و سودآوری فقط برای ما نباشه و آدم‌های دیگه هم در کنارمون نفع ببرن. پس خوشحالیم اگه که بتونیم یک بستری رو فراهم کنیم که تولیدکننده‌های مواد غذایی هم سود ببرن و نقشی هرچند خیلی خیلی کوچیک تو رونق دوباره تولید و کشاورزی داشته باشیم.فعلا چای سیاه و سبز ایرانی، روغن حیوانی یا همون روغن زرد، عسل طبیعی و برنج طارم هاشمی داریم. ولی خیلی مشتاقیم که زودتر بتونیم سبد محصولاتمون رو گسترده‌تر کنیم. اگه اعتماد شما رو داشته باشیم خیلی زود محصولات بیشتری رو براتون میاریم.
آدرس سایت ما : https://dorkam.com/


RE: معرفی فروشگاه اینترنتی محصولات طبیی و محلی درکام - فیش حج - 2019/04/09 09:51 AM

امروزه سریع ترین راه برای رسیدن به نیاز ها وخواسته ها از طریق اینترنت می باشد به طوری که همه میتوانند دراینترنت هم به کسب و کار پرداخته وهم نیاز های خود را به راحتی تهیه کنند.

حال اگرشما محصولی دارید که ان را معرفی نکرده اید بهترین راه برای معرفی و عرضه محصول طراحی سایت فروشگاهی میباشد .
در زمینه طراحی سایت فروشگاهی مقاله موجود در لینک را حتما مطالعه بفرمایین.
باز هم تشکر میکنم.
ممنون.

ضمن سلام و درود
و تشکر از مطالب فوق العاده
من نیز در زمینه طراحی سایت فروشگاهی مقاله موجود در لینک را معرفی و توصیه میکنم.
حتما مطالعه بفرمایین و مطالب خود را با ما به اشتراک بگذارین!
سپاسگزارم!.