ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: تریبون آزاد (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشید (/showthread.php?tid=16205)طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشید - azadehsadeghi - 2019/05/21 01:04 PM

طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشید

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشید طراحی سایت ریسپانسیو اصطلاحی می باشد برای طراحی سایت هایی که ظاهرشان برای مشاهده مطلوب در تمامی اندازه های صفحه نمایش ها مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها تغیر می کند تا با آنها سازگار شود وبه خوبی لپ تاپ ها و کامپیوتر شخصی دیده شود.برای همین است که گاهی اوقات به این نوع طراحی سایت طراحی وب تطبیقی یا طراحی سایت سیال گفته می شود طراحی سایت هایی که به صورت ریسپانسیو ساخته نمی شوند با صفحه نمایش های مختلف انطباق پیدا نمی کنند و به همین دلیل مشاهده و حرکت آنها روی دستگاههای کوچک مشکل می باشد.

با همه گیر شدن این نوع طراحی سایت در حال ساخت می توانید با استفاده از روش های طراحی سایت ریسپانسیو نیاز به طراحی سایت مجزا برای تلفن همراه را از بین ببرید با گرفتن چنین تصمیمی در طراحی سایت، طراحی سایت ریسپانسیو وب سایت باعث افزایش تجربه کاربر در فروش بیشتر و تعامل با مشتریان می شود که این از ناامید نشدن مشتریان بالقوه از متن کوچک و حرکت و ناوبری تقریبا غیر ممکن در گوشی های موبایل به دست می آید.

اصول طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت ریسپانسیو با استفاده از یک اسکریپت کار می کند .که اندازه طراحی سایتی که درآن دیده می شود را مشخص می کند این اسکریپت می تواند هر دستگاهی را چه یک گوشی هوشمند تبلت ویا یک لپ تاپ باشد را تشخیص دهد تضمین سئو طراحی سایت از بهترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت