ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
اهمیت لوگو و تصاویر در طراحی سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: تریبون آزاد (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: اهمیت لوگو و تصاویر در طراحی سایت (/showthread.php?tid=16225)اهمیت لوگو و تصاویر در طراحی سایت - azadehsadeghi - 2019/05/25 01:39 PM

اهمیت لوگو و تصاویر در طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران در طراحی سایت یک لوگو یک نوع نشانه یا سمبل است و اولین قدم بسیار ضروری برای ساخت و ایجاد یک برند محسوب می گردد این مورد هم چنین یک نشانه ای می باشد که یک سازمان می تواند به سادگی در انتشارات چاپی به فروش برسد برای درک سریع و ساده و کاملا قابل فهم و منحصر به فرد در طراحی سایت می باشد از طرف دیگر تصاویر و موارد بصری برند به چگونگی این که شما زیبای های طراحی سایت و برند خود را نمایان می کنید ارتباط می یابد.
این تصاویر می تواند در اشکال مختلفی از بیلبوردها تا اینستاگرام و طراحی سایت و تبلیغات چاپی در طراحی سایت باشند در طراحی سایت چه مدرن یا سنتی ،ساده یا پیچیده ،مرتب یا نامرتب این تصاویر بیش از موارد بصری ساده در طراحی سایت به شمار می آیند. آنها احساسی را درببیننده بیدار می کنند که به عنوان برند شناخته می شود این مورد اغلب در سطح نامحسوسی از طراحی سایت رخ می دهد به مرور زمان اعتماد و اطمینان در طراحی سایت شکل می گیرد و به طور مدام این افشاگری تکرار می گردد.

ساده سازی طراحی سایت
ساده تر از این حرف ها در طراحی سایت موارد بصری هستند موارد بصری برند رادر طراحی سایت به عنوان فرصتی در نظر بگیرید که می تواند با مشتریان واقعی و اینده خود در ارتباط باشد به آنها نشان دهید که چه کسی هستید چرا باید به شما در طراحی سایت اعتماد کنند و چگونه اگر محصول تان را انتخاب نمایید محصولات و سرویس های شما می تواند زندگی آنها را بهتر وساده تر کند . کسب اعتبار برای طراحی سایت که از بهترین مقالات وب سایت سایتکد می باشد را نیز مطالعه نمایید.


طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت