ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
آیا میدانستید پنجره UPVC چه مزایایی دارد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: تریبون آزاد (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: آیا میدانستید پنجره UPVC چه مزایایی دارد (/showthread.php?tid=16471)آیا میدانستید پنجره UPVC چه مزایایی دارد - achilandor - 2019/06/24 03:54 PM

تشخیص شماره پنجره upvc – که باید برای پارک خودروها اجرایی شود
برای تشخیص اتوماتیک شماره پنجره upvc باید از (سنسوری چشمی برای خواندن کاراکترها) استفاده کرد، که قابلیت خواندن کارکترها را به درستی داشته باشد و بتواند به سرعت خودرو را شناسایی کند تا در صورت لزوم حتی حرکات آنها را ردیابی کند. از این فرآیند تشخیص نیروهای مهندس می‌توانند استفاده کنند و سریعاً مجوز خودرو را مورد بررسی قرار دهند. یک سیستم خوب می‌تواند تصاویر گرفته شده از دوربین‌های شخصی را بررسی و تایید کند و در صورت نیاز با به شناسایی پنجره upvc بپردازد، و آن را ذخیره کند.
سیستم تحت تاثیر شرایط آب و هوایی قرار نمی‌گیرد. با پیشرفت‌های تکنولوژی در صنعت دوربین، سیستم‌های آچیلان در در روز عملکردی 100% موفقیت آمیز دارند. در روز یا شب، باد یا باران، دوربین قادر است به خوبی پنجره upvc را شناسایی کند و عکس‌های چندگانه‌ای را با بالاترین دقت ثبت کنند.
سیستم بسیار برای نظارت بر وسایل نقلیه ضروری است و در بخش مدیریت پارکینگ بسیار مفید عمل کرده است. امروزه سیستم‌های مدیریت پارکینگ از یک ماژول شناسایی پنجره upvc استفاده می‌کنند که به آنها این اجازه را می‌دهد در هنگام ورود و خروج به صورت خودکار شماره پنجره upvc چیست و اطلاعات مربوطه ثبت شوند.
با این کارکرد دیگر خطاهای در حین ثبت دستی حذف می‌شوند. اغلب اوقات اپراتورها اطلاعات کامل را وارد نمی‌کنند در صورتیکه سیستم جزئیات دقیق را به طور خاص ثبت خواهند کرد، و خروج وسیله نقلیه در صورتیکه مالک آن نباشد مشکل‌ساز خواهد بود. برای همین یک مسئله امنیتی را تحت کنترل خود دارد.
فعال باعث می‌شود تا فرآیندهای بی‌درنگی داشته باشند. نه تنها اطلاعات خودرو را در پایگاه داده ذخیره و ثبت می‌کند، بلکه همچنین به طور خودکار هم در خروج خودرو را باید به خوبی تایید شود.
نپتون اتوماتیک بیش از 5 سال است که به پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت پارکینگ اتوماتیک در پنجره دوجداره به وسیله مشغول است. کیفیتی عالی از خدمات را به همراه سال‌ها تجربه تضمین‌شده را با هدف ارتقا سیستم‌های مدیریت پارکینگ به مشتریان خود ارائه می‌کند و در این حوزه عملکرد بسیار موفقیت آمیزی داشته است. همچنین از پیشرفت‌های استثنایی در کارآیی و عملکرد پارکینگ‌ها و بازدهی سرمایه‌گذاری بالا برخوردار بوده است. به برخی از مشتریان محترم نپتون اتوماتیک از جمله : می‌توان اشاره کرد.

راه‌کارهای پارکینگ در پنجره دوجداره – ارائه تجربه‌ای از اصلاح پارکینگ‌ها با استفاده از اتوماسیون و دیجیتال‌سازی
ترافیک و در دسترس بودن پارکینگ، دو موردی هستند که رانندگان پنجره دوجداره هرگاه که از وسیله نقلیه شخصی استفاده می‌کنند، بسیار به آن اهمیت می‌دهند. با توجه به تعداد خودروهایی که بسیار در حال افزایش هستند، دولت‌ها، شرکت‌های تجاری و شرکت‌های شهری در سراسر کشور به دنبال راه‌کارهایی برای کاهش تراکم مسیر، بهبود مدیریت پارکینگ و بهینه‌سازی فضاهای موجود می‌باشند.
در اینجا، یک سیستم مدیریت پارکینگ به خوبی دیده خواهد شد. این سیستم ویژگی‌های نظیر نظارت بر ترافیک، سیستم کنترل متمرکز، در دسترس بودن پارکینگ در زمان مورد نیاز، رزرو و پیش پرداخت و یا پرداخت آنلاین، راهنمایی و مسیریابی پارکینگ، مشارکت با اپلیکیشن آچیلان در تلفن همراه، شاخص‌های هدایت‌کننده، سنسورهای تشخیص بر روی زمین، کنترل دسترسی، موانع گسترش یافته خودکار و ... را دارد و همگی از راه‌کارهای ارائه شده بر پارکینگ‌های مستقر در پنجره دوجداره هستند – از مراکز خرید تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن – و همه مردم در سازمان‌ها، دولت‌ها و شهروندان از فواید آنها بهره‌مند می‌شوند.
یک هوشمند به کاربران خود این اجازه را می‌دهد تا با یک اپلیکیشن به رزرو و یا پرداخت آنلاین هزینه پارکنگ خود اقدام کنند. همچنین آنها را برنامه‌های مسیریابی و راهنما به سمت محل موردنظر هدایت می‌کند. با استفاده از شاخص‌های ، مسافران از فضای پارکینگ (اشغال شده است یا رزرو و یا اینکه در دسترس است) مطلع می‌شوند. سنسورهای مستقر بر روی زمین به خوبی زمان واقعی دسترسی به مکان پارکینگ را نمایش می‌دهند، و به کاربران این امکان را می‌دهد تا در مورد پارکینگ تصمیم‌گیری کنند. و تنها این موارد نیست! اگر شما مکان پارک خوردروی خود را فراموش کرده باشید، این سیستم به شما در پیدا کردن خودرو کمک خواهد کرد.
بنابراین سیستم مدیریت پارکینگ برای همه افراد شرایط کاربر پسند و راحتی را فراهم می‌کند. اینکه آیا پارکینگی را می‌توانید از قبل رزرو کنید یا به راحتی با یک کلیک نزدیک‌ترین پارکینگ را برای خودروی خود پیدا می‌کنید، همگی به لطف است!
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این راه‌کار مدیریت پارکینگ می‌توانید با نپتون اتوماتیک تماس بگیرید. این شرکت راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را برای پارکینگ‌ها ارائه می‌دهد و یک پیشگاه در این حوزه از تکنولوژی محسوب می‌شود که به مردم تجربه‌ای از پارک‌های رضایت‌بخش و بی دردسر را هدیه می‌کند.


RE: آیا میدانستید پنجره UPVC چه مزایایی دارد - banirazavi - 2019/07/01 03:12 PM

Icon_smile_rose مطلب مفیدی بود با تشکر از شما Icon_smile_rose