ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
وکیل کیست؟ نقش وکیل شرکت چیست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: متفرقه :: عمومی (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: وکیل کیست؟ نقش وکیل شرکت چیست؟ (/showthread.php?tid=16867)وکیل کیست؟ نقش وکیل شرکت چیست؟ - dadsun_2019 - 2019/07/21 11:50 AM

وکیل شرکت تجاری، مشاور حقوقی است که به شرکت ها درباره ی مسائل مربوط به تجارت مشاوره می دهند. در میان نگرانی های بی شماری که برای صاحبان کسب و کارهای جدید و یا شرکت های پر رونق وجود دارد، این سوال پیش می آید که آیا آن ها به یک وکیل متخصص کسب و کار نیاز دارند یا خیر. در حالی که گاهی این برداشت وجود دارد که وکیل ها نرخ بالایی مطالبه می کنند و اغلب مسئولین شرکت ها و کسب و کارها تنها زمانی که به مشکل جدی برخورد می کنند یک وکیل استخدام می کنند. اما باید توجه داشت که مشاوره حقوقی دریافتی از وکیل در زمینه کسب و کار بخشی از هزینه شرکت است و و در اداره شرکت در طولانی مدت کمک می کند و اغلب حتی باعث پس انداز هزینه های بسیاری می شود. به عبارت دیگر، وکیل متخصص شرکت تجاری می تواند به جلوگیری از ضرر تجاری در طولانی مدت کمک کند.
چرا برای مسائل مربوط به شرکت، وکیل شرکت متخصص مورد نیاز است؟
صاحبان کسب و کار به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود وضعیت شرکت خود و دستیابی به رشد و طول عمر هستند. نباید فراموش کرد که یک جز حیاتی کسب و کار موفق، یک وکیل متخصص شرکت است. در فقدان مشاوره با یک وکیل متخصص تجاری، یک شرکت به طور عجیبی در همه ی زمینه ها آسیب پذیر است. در ادامه موارد غیرقابل انکاری ذکر شده است که نشان می دهد چرا امروزه شرکت شما به وکیل نیاز دارد.

وکیل شرکت، تنها برای نمایندگی شما در دادگاه نیست!
وکیل شرکت، تنها برای نمایندگی شما در دادگاه نیست. بلکه وکیل کسب و کار شما، آموزش دیده است تا در موضوعات مختلفی درباره ی شرکت شما، از جمله تشکیل قرارداد، ادغام، مالیات و غیره به شما مشاوره دهد بدون اینکه شما مجبور شوید او را به عنوان یک کارمند جدید استخدام کنید.