ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
قفل هوشمند هتلی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: متفرقه :: عمومی (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: قفل هوشمند هتلی (/showthread.php?tid=17000)قفل هوشمند هتلی - ava96 - 2019/08/03 03:22 PM

قفل ها و کلیدها پس از گذراندن چندین هزار سال، تغییرات عمده ای از مکانیکی به الکترونیکی را تجربه نمودند. پایه این تغییر نیز در سال ۱۹۷۵ با اختراع اولین قفل الکترونیکی آغاز شد و بازار جدیدی را برای صنعت قفل به وجود آورد. کسب و کارهای مختلفی از این نوع قفل ها استفاده می کنند، اما یکی از مکان های مهم که به صورت عمده از قفل هوشمند استفاده می کند، هتل ها و مهمانسراها می باشند. قفل کارتی هتلی وسیله ای است که جهت تامین امنیت و دسترسی راحت مهمانان در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

روش های دسترسی بدون کلید
روش های مختلفی برای دسترسی به قفل هتلی وجود دارد اما از روش های دسترسی اصلی و پرکاربرد می توان به کارت و یا تلفن همراه اشاره نمود. دلیل محبوبیت استفاده از کارت برای دسترسی به اتاق هتل ها، استفاده از تنها یک کارت برای دسترسی به تمام قسمت های هتل و حمل آسان آن برای مشتریان می باشد.


برای مثال شما می توانید با استفاده از یک کارت که در هنگام پذیرش برای شما صادر می گردد، به ورودی پارکینگ، آسانسورها، مجتمع تفریحی هتل و … دسترسی پیدا کنید. در ادامه به مزیت استفاده از تلفن همراه برای کنترل قفل هوشمند هتلی خواهیم پرداخت.