ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
هر آنچه درباره ماساژ دادن گربه ها باید بدانیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: متفرقه :: عمومی (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: هر آنچه درباره ماساژ دادن گربه ها باید بدانیم (/showthread.php?tid=17695)هر آنچه درباره ماساژ دادن گربه ها باید بدانیم - zeynabamini - 2019/09/19 09:18 AM

بسیاری از مردان هم عاشق گربه ها هستند

شاید به این دلیل است که همه مردهای خانواده من با گربه ها بزرگ شده اند، اما مردانی که گربه ها را دوست دارند جایگاه ویژه ای در قلب من دارند. یکی از پدران گربه مورد علاقه من آورام است، که سال پیش به من نامه نوشت. او در یک رابطه بود و نهایتا می خواست بچه دار شود، اما مطمئن نبود که بتواند پدر خوبی ابشد. او عاشق گربه ها بود اما به آن ها حساسیت داشت. ما تقریبا به مدت یک سال با یک برنامه تدریجی برای تطبیق دادن او با گربه ها، کار کردیم. او نهایتا توانست آرتور و بئوولف را به عنوان بچه گربه به سرپرستی بگیرد. حالا چندین سال می گذرد و آورام یک پسر بچه دارد و نمی تواند شاد تر از این باشد. به عقیده من، پسر او یک فرد مسئولیت پذیر و مراقبت کننده می شود، همانطور که بیشتر بچه هایی که با گربه بزرگ می شوند اینگونه هستند.

هر گربه رفتار خاص خودش را دارد و اجازه مي دهد بخشي از بدنش را لمس كنيم با اينحال نياز است كه فردي متخصص در هنگام ماساژ و شست و شوي همراه آن باشد.

ماساژ گربه simoncat.ir/ماساژ-گربه/ (Cat masغير مجاز مي باشدe) نيز به جهت آشنايي صاحب گربه با نقاط لذت بخش حيوان و همچنين ايجاد حسي جالب و جديد ايجاد شده است .

ماساژ سايمون كت باعث بهبود رابطه گربه با انسان مي شود استرس و اضطراب ناشي از حمام را نيز كاهش ميدهد و باعث كاهش درد عضلات گربه مي شود.

با ماساژ گربه شستشوي simoncat دقيق تر و راحتري خواهيم داشت و احساس رضايت پس از حمام كاملا در چهره مشهود است.

ماساژ دادن گربه