ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
چطور اقامت تحصیلی در اسپانیا بگیریم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: تریبون آزاد (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: چطور اقامت تحصیلی در اسپانیا بگیریم؟ (/showthread.php?tid=17904)چطور اقامت تحصیلی در اسپانیا بگیریم؟ - travelsahelaftab2019 - 2019/09/28 11:49 AM

[تصویر:  n478324_.jpg]
چطور اقامت تحصیلی در اسپانیا بگیریم؟
اگر به فکر اقامت اروپا و یا تحصیل در اروپا هستید تردید نداشته باشید که یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل کشور اسپانیا است. با تحصیل در اسپانیا می توانید به راحتی اقامت اسپانیا را نیز به دست بیاورید.
در اسپانیا کالج ها و دبیرستان های زیادی بصورت بین المللی فعالیت می کنند اما تحصیل در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری در اسپانیا بهترین راه برای دریافت اقامت کشور اسپانیا است. در اسپانیا دو نوع دانشگاه وجود دارد. دانشگاه های خصوصی و دانشگاه های دولتی. بسیاری از دانشگاه های خصوصی اسپانیا بصورت بین المللی هستند ولی دانشگاه های دولتی این کشور عمدتا به زبان اسپانیایی تدریس می شوند.
دانشگاه های اسپانیا بخصوص دانشگاه بارسولنا و دانشگاه های مادرید جز برترین دانشگاه های اروپا و دارای رنکینگ های زیر صد در برخی از رشته ها هستند. سطح علمی در این دانشگاه ها بسیار بالا است و حتی بسیاری از این دانشگاه ها به دانشجویان بین المللی خود کمک هزینه تحصیلی و یا فاند یا بورسیه تحصیلی اسپانیا را نیز می دهند.
برای دریافت اقامت تحصیلی اسپانیا کافی است موفق به پذیرش در دانشگاه های اسپانیا شوید و بعد از آن با 3 تا 4 سال تحصیل در این کشور به راحتی می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید. طبق قوانین کشور اسپانیا شما در زمان تحصیل باید اقامت موقت داشته باشید و بعد از دو بار تمدید این اقامت می توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید و حتی بعد از حدود 10 سال از اقامت تحصیلی در اسپانیا می توانید برای شهروندی اسپانیا اقدام کنید.
کارشناسان ما در شرکت ساحل آفتاب کاملا آماده هستند تا به شما برای دریافت آسان اقامت تحصیلی اسپانیا کمک کنند.