ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
Cpanel چیست و چرا برای مدیریت هاست مناسب است – بخش دوم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: تریبون آزاد (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: Cpanel چیست و چرا برای مدیریت هاست مناسب است – بخش دوم (/showthread.php?tid=17939)Cpanel چیست و چرا برای مدیریت هاست مناسب است – بخش دوم - webouyanii - 2019/09/29 10:37 AM

Cpanel چیست و چرا برای مدیریت هاست مناسب است – بخش دوم
Cpanel چیست و چرا برای مدیریت هاست مناسب است – بخش دوم ، بعد از انتخاب و خرید هاست می بایست دسترسی و نحوه ورود به هاست را به دست آورد .
سرور مجازی

در مقاله Cpanel چیست و چرا برای مدیریت هاست مناسب است – بخش اول درمورد کنترل پنل سی پنل و نحوه دسترسی به آن توضیح داده شد در ادامه این مقاله به امکانت و رابط کاربری آن می پردازیم .
رابط کاربری سی پنل :
خرید سرور مجازی

محبوبیت این کنترل پنل دلایل بسیاری دارد اما یکی از مهمترین این دلایل می توان به استفاده آسان و راحت آن اشاره نمود ، ظاهری که بعد از ورود به هاست سی پنل مشاهده می شود بعد از گذشت سال ها تغییر یافته است
سرور مجازی میکروتیک

با این حال چنانچه مایل به استفاده از آن با ظاهری متفاوت هستین می توانید از طریق شرکت ارائه دهنده هاست و یا سرور مجازی درخواست خود را ارائه دهید زیرا در سی پنل امکان شخصی سازی ظاهری امکان پذیر است .
امکانات سی پنل :

سرور مجازی لینوکس

سی پنل به دلیل ارائه انواع امکانات یکی از قویترین کنترل پنل های جهان است . در قسمت مربوط ایمیل ها و یا همان Mail می توانید ایمیل های جدیدی بسازید و یا برای ایمیل های موجود فورواردر تعریف کنید و یا می توانید
سرور مجازی ویندوز

[/color]تنظیماتی را برای ایمیل های اسپم تعریف کنید و تنها با چند کلیک تمامی تنظیمات ایمیل را انجام دهید .
در قسمت Domain می توانید به راحتی تنظیمات دامنه را انجام دهید همچنین تنظیمات مربوط به ریدایرکت و نیز DNS در این قسمت موجود است .

سرور اختصاصی چیست؟
[color=#FFFFFF]

درقسمت پایگاه داده یا همان Database می توانید با کمک یک رابط کاربری تمامی بانک های اطلاعاتی خود را مدیریت کنید

سی پنل برای بکاپ گیری نیز سیستم بسیار راحتی دارد و کاربر می تواند فقط با چند کلیک از سایت خود به صورت کامل بکاپ بگیرد و زمانی که نسبت به خرید هاست جدید اقدام کردید
سرور مجازی رایگان

این مورد برای انتقال هاست بسیار کارآمد می باشد همچنین برای انتقال سایت به یک سرور مجازی نیز مفید است .

در قسمت file گزینه ای تحت عنوان FTp موجود است که در این صفحه کاربر می تواند اکانت های از پیش ساخته شده را ادیت کند و یا اکانت جدیدی بسازد .