ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
انواع ویزا کار در اسپانیا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: تریبون آزاد (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: انواع ویزا کار در اسپانیا (/showthread.php?tid=17991)انواع ویزا کار در اسپانیا - travelsahelaftab2019 - 2019/10/01 03:50 AM

[تصویر:  u782036_.jpg]
انواع ویزا کار در اسپانیا
احیانا اگر به دنبال کار در اسپانیا هستید بهتر است با انواع ویزا کار در این کشور بیشتر آشنا شوید و تفاوت ویزا کار اسپانیا را بدانید. بصورت کلی 6 نوع ویزا کار در اسپانیا وجود دارد که عبارتند از:
ویزا کار A : این ویزا 9 ماهه صادر می شود و خاص مناطق جغرافیایی ویژه اسپانیا و یا قرارداد های کار خاص اسپانیا است.
ویزا کار B: این ویزا نهایتا یک ساله صادر می شود و مخصوص افراد غیر اروپایی است. این ویزا کار اسپانیا را می توان برای دو سال تمدید کرد.
ویزا کار C: اگر از ویزا کار B اسپانیا استفاده می کنید با توافق کارفرما اسپانیا خود می توانید برای تمدید ویزا کار اسپانیا این ویزا را دریافت کنید.
ویزا کار D : این ویزا برای کارهای پروژه ای و موقت اسپانیا و نهایتا یک ساله صادر می شود. البته این ویزا نیز قابل تمدید است و می تواند برای دو سال فعالیت ادامه دار شود.
ویزا کار E: پس از انقضا ویزا کار D اسپانیا و به منظور ادامه کار پروژه ای خود می توانید ویزا نوع E اسپانیا را دریافت و برای سه سال اقدام به کار در اسپانیا بکنید.
ویزا کار F : نوعی ویزا کار اسپانیا که نهایتا تا 5 سال قابل تمدید است و برای فعالیت های حرفه ای در اسپانیا صادر می شود مشروط به اینکه هر روز بعد از انجام کار ، کارگر اسپانیا را به مقصد کشور خود ترک کند و عمدتا مربوط به کشورها و مناطق اطراف اسپانیا است.
به غیر از ویزا آخر تمامی انواع ویزا شغل اسپانیا قابل تمدید است و بعد از مدت 5 سال می توان این ویزا کار را به اقامت دائم اسپانیا تبدیل کرد. برای این کار باید کارفرمای شما متقاعد شود که شما را نگه دارد.
مشاوران ما در ساحل آفتاب آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما برای اقامت اسپانیا هستند.