ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
کاشت مو سریع در یک روز امکان پذیر است - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: متفرقه :: عمومی (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: کاشت مو سریع در یک روز امکان پذیر است (/showthread.php?tid=18430)کاشت مو سریع در یک روز امکان پذیر است - golpari - 2019/10/21 05:37 PM

کاشت مو سریع در یک روز امکان پذیر است
در یک روز چه تعداد گرافت می تواند پیوند زد؟ یا به صورت دیگر، کاشت سریع امکان پذیر است یا خیر؟ گرافت های مو شامل یک یا چند فولیکول مو هستند. در یک روز با شرایط مناسب برای انجام کاشت مو سریع توسط یک پزشک متخصص و با تجربه می شود حدود ۲ هزار تا گرافت مو پیوند زد. شرایط گفته شده فقط مخصوص پیوند زدن مو  نمی شود، بلکه شامل برداشت مو نیز می شود. 

در صورتی که از روش های منحصر به فرد استفاده شود، کاشت و برداشت مو به طور همزمان انجام می شود. در این مواقع موهای بیشتری کاشته می شود اما توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود و نیاز به مهارت بالایی خواهد داشت. البته امکان کاشت مو سریع با این روش و کاشت بیش از ۲ هزار تا گرافت در یک روز وجود ندارد. کاشت مو سریع و یک روزه در شرایط خاص و برای برخی از افراد توصیه می شود تا نتایج خوبی بدست آید. در غیر این صورت پزشکا  کاشت مو در یک روز توصیه نمی شود و بهتر است در چند جلسه انجام شود.