ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
عوارض مصرف نوشیدنی های رژیمی برای بدن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: بهداشت و درمان (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: بهداشت ، سلامت و تازه های پزشکی (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- موضوع: عوارض مصرف نوشیدنی های رژیمی برای بدن (/showthread.php?tid=20163)عوارض مصرف نوشیدنی های رژیمی برای بدن - hamidrahmati72 - 2019/12/29 01:58 PM

موج تبلیغات منفی درباره نوشابه باعث شده برخی افراد نوشیدنی های رژیمی را جایگزین مناسبی برای این محصول بدانند. اما تحقیقات جدید نشان می دهد شیرین کننده های مصنوعی در نوشیدنی های به ظاهر رژیمی نیز وجود دارد و عامل ابتلای فرد به انواع بیماریها از جمله سکته مغزی ، زوال عقل و مشکلات قلبی عروقی می باشند.

به گزارش سرویس اخبار علمی سایت تک نیوز ، پرسش از 5 هزار داوطلب آمریکایی شرکت کننده در یک پژوهش نشان داده که این افراد مصرف نوشیدنی رژیمی را برای سلامتی بی خطر دانسته و از وجود قند در آن بی اطلاع بودند. محققان معتقدند دیابت نوع 2 و افزایش وزن سلامتی مصرف کنندگان نوشیدنی های رژیمی را تهدید می کند زیرا قند موجود در آنها فلور طبیعی روده را تغییر می دهد. به گفته متخصصین تغذیه آب تنها نوشیدنی بی خطر و کاملا مفید برای بدن انسان می باشد که مصرف روزانه آن سلامت عمومی و شادابی فرد را حفظ می کند.