ورود شما را به پایگاه اینترنتی امدادگران ایران خیر مقدم عرض می نماییم . جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید . جهت عضویت اینجا کلیک کنید.
تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
سرباز امدادگر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالارگفتمان پایگاه اینترنتی امدادگران ایران (http://www.emdadgar.com/forum)
+-- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- انجمن: تریبون آزاد (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: سرباز امدادگر (/showthread.php?tid=5178)

سرباز امدادگر - yaser1391 - 2013/05/06 11:20 AM

سلام عزیزان میخاستم خواهش کنم هر کی این نظر سنجی رو دید حتما جوابای سوالا رو بده با تشکر ...
1-به نظر شما سرباز امدادگر در سازمان امدادو نجات چقدر تاثیر داره؟
2-آیا هر امدادگر میتواتندچند روز شیفت بایستد؟
3-به نظر شما هر شعبه 10 امدادگر فعالش هر ماه با قرار داد ماهیانه بیمه اش رد شود مشکلی پیش می آید؟
4-به نظر شما سازمان امدادونجات میتواند مانند آتش نشانی و اورژانس باشد؟

منتظر نظر و پیشنهادهای وانتقادهای امدادی شما هستیم

RE: سرباز امدادگر - منصوركريمي - 2013/05/08 09:08 AM

سلام:دوستان البته اين فقط نظر شخصي بنده است.
سوال 1.سرباز امدادگر مي تواند مفيد واقع قرار گيرد با بكار گيري درست وبا برنامه ريزي و در جاهاي مختلف.مثل كمك همشيفت يا.......مواردي ديگر.
سوال 2.قانونا بايد در طول يك ماه10 تا12روز شيفت بايستد.اگر كلا شيفتي باشند.اگر اداري باشند دريك ماه 1شب شيفت باشد.
سوال 3.بايد طبق سابقه امدادگررسمي شوند.يا حداقل قراردادمشخص كه مثل رسمي است ولي مزاياي كمتري برخوردار هستند.و احتياجي نيست كه هر ماه پيگير اين باشد كه آيا اين ماه قرارداد من بسته شده ؟
آيا بيمه اين ماه من رد شده؟
آيا حقوق اين ماه من پرداخت ميشود؟
يك امدادگر اينقدر در كارش استرس دارد كه مسعولان نبايد بگذارند كه يك امدادگر فكرش به حقوق وبيمه سر ماه باشد..
والاه اينجوريش را ديگه نديده بوديم در هيچ جايي در ارگانهاي دولتي كه ما به ماه با اماو اگر ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا نوبر اين؟
اگر مسعولان راست مي گويند يك شب جاي يك امدادگر در جاده شيفت بايستند تا ببيند كه بابا علي آباد براي خودش شهرييه.
سوال 4.بنظر من بايد بيشتر از اينها باشدالبته من فكر مي كنم كه اور‍‍ژانس وآتش نشاني هم مشكلات خودشان را دارند ولي نه تا اين حد كه شما گفتيد ماه به ماه حقوق وبيمه...؟؟؟؟ من كه اينجوريشو نديده بودم..
اميد وارم مسعولان هم تلاش خودشان را براي بهتر كردن وضعيت معاشي پرسنل خودشان بكار گيرندتا پرسنل محترم هم بدور از حاشيه ها وبدون نگراني با نيروي مضاعف وهر چه بيشتر وبهتر در خدمت مردم باشند..
به اميد آنروز
هرروزتان بهتر از ديروزIcon_smile_rose:emdadgar
: